16 Yaşındaki Ressam:  Dimitri Milan

16 yaşındaki genç yetenek Dimitri Milan'dan bahsedeceğiz.Onun insan hayvan karışımı tasvir tabloları gerçekten inanılmaz.Siz 16 yaşınızda nasıl resim yapıyordunuz ?

16 Yaşındaki Ressam:  Dimitri Milan
Dimitri Milan Ve Muhteşem Tablolarından Bir Örnek

16 Yaşındaki Ressam:  Dimitri Milan

On altı yaşındaki sanatçı Dimitri Milan, sanatla çevrili olarak büyüdü ve o zamandan beri kendi benzersiz tarzını geliştirmek için çalıştı.Dört yıl önce, ailesi Arizona’daki Milan Sanat Enstitüsü’nü açması onun istediği eğitimi burada almasına olanak sağladı.Dimitri Milan liseyi bitirdikten sonra, vaktinin tamamını resim yapmaya ayırdı ve artık o profesyonel bir sanatçı.

Dimitri Milan, hayvanları küçüklüğünden beri çok seviyor.Ve onları resimlerine gerçekten çok iyi entegre ediyor.Sanatçı ailesinden öğrendiği en iyi şeyin: iş ahlakı olduğunu söylemektedir.”Resim yapmak için her zaman havasında olmana gerek yok, sadece resim yaparsın.Her gün, tıpkı diğer kariyer seçenekleri gibi kesintisiz ve dokuz saat boyunca”.

Sanatçı ayrıca ekliyor: “ Rüya gibi bir atmosfer yaratmak ve size her şeyin mümkün olduğunu hissettirmek için kadınları, hayvanları ve doğayı birlikte resmediyorum.Her hayvanı sadece hayvanın kendisinden ziyade bir sembol olarak düşünüyorum.”

Kaynakça: https://mymodernmet.com/dimitra-milan-paintings/